Nové stránky

19.7.2013

Od letošní sezóny spouštíme nové Třebešské stránky. Změna se netýká pouze graficke úpravy, ale i systému vedení jednotlivých zápasů, soupisek apod. díky které jsou stránky mnohem více automatizovány. Na druhou stranu osvědčené koncepty, jako například rozdělení diskuzí, zůstaly zachovány.

Ke změne došlo i pro zadávání zápasů. Samotné zadávání je velmi intuitivní a není se čeho bát:-) Na příští trenérské radě dojde k instruktáži včetně ukázky. Pokud i přesto budete mít nějaké dotazy, neváhejte se zeptat přes e-mail webmaster@trebes.cz.

V diskuzích přibyla tzv. nástěnka, typicky pro účely psaní nominace na další zápas a podobné zprávy, které by měly být vidět na první pohled. Tuto nástěnku mohou upravovat pouze správci daných týmů.

Nově je také galerie umístěna přímo na stránkách a jednotlivé galerie připojovat i k jednotlivým zápasům či novinkám. Z toho důvodu už není potřeba využívat jiných stránek (např. rajče).

Pokud máte jako hlavní prohlížeč Internet Explorer 8, je možné, že se Vám některé komponenty nebudou zobrazovat správně. V ostatních standardních prohlížečích (Chrome, Firefox, IE9+..) by stránky měly fungovat bez potíží.

Připoj se k nám
Zpět