Muži "B" - JAKO OP

TJ Bystřice Boharyně 0:2 (0:0) Sokol Třebeš "B"
19.5.2019 17:00

V neděli 19.5. jsme jeli do Boharyně na místní "speciální" hřiště, kde jsme odehráli další zápas OP.
Zápas se hrál na hřišti s výškovým rozdílem cca 2 metry a s terénními vlnami. Domácí tým inkasoval na svém hřišti jenom osm branek a to je nejméně ze všech celků přeboru. To se také potvrdilo, domácí obrana byla nekompromisní a její tvrdost poznali všichni naši ofensivní hráči. V prvním poločase jsme domácí zatlačili na jejich polovinu a získali jsme sérii několika rohů, které jsme bohužel nevyužili. Největší šanci měl Drapák, který sám před brankářem zkoušel, jak vysoko brankář vyskočí a nepodařilo se mu ho přehodit. Další šanci zápasu měl Tomáš, který z blízka jen nastřelil brankaře. Redererova střela těsně minula branku. Poločas skončil bez branek 0:0, tak jako většina prvních poločasů tohoto mužstva doma. O přestávce jsme si řekli, že musíme být klidní v zakončení a využít naše šance. Vystřídali jsme pokopaného Frantu, na hřiště šel Jezdinský. A byl to právě Jezďa, který utekl po levém křídle a předložil do vápna Drapákovi, který v klidu proměnil a vedli jsme 1:0. Drapák byl zvolen nejlepší hráčem Třebše za vítěznou trefu. V 55.minutě přišlo na střídání utahaného a naraženého Cílka, vystřídal ho ve středu zálohy mladý Kudrna. Dále jsme tlačili domácí do defenzivního bloku a na naši polovinu jsme je nepouštěli. Náš brusič Tóša byl opět potrestán žlutou kartou a zase chtěl diskutovat s rozhodčím. Proto byl vystřídán Luďkem Zaalem, který po deseti minutách na hřišti využil finální přihrávku dobře hrajícího Rederera z levé strany a bylo 2:0. Konec zápasu jsme odehráli v klidu a soupeře jsme k závěrečnému tlaku nepustili.

Jsme první a chceme to doma v neděli 26.5. potvrdit v zápase proti Probluzi, přijďte fandit Bengu.