Muži "B" - JAKO 1.B třída muži

Sokol Třebeš "B" 1:2 (0:1) TJ Sokol Malšovice
14.9.2019 17:00

V pátém kole soutěžního utkání jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z nedalekého Malšovického okrsku. Před utkáním si řekneme taktiku,se kterou budeme hrát a ups,ve druhé minutě posílá soupeř centr od lajny a míč končí překvapivě v naší brance. V desáté minutě šok číslo dvě, penalta proti nám. Kolly skvěle vyráží na roh. Z tohoto šoku jsme se prakticky vzpamatovali až v 50-té minutě, kdy jsme začali hrát, co máme. Na neproměňování šancí by jsme porazili celou soutěž. Z nedůslednosti z naší pravé strany se soupeř ve dvou hráčích dostane až do našeho vápna a prohráváme 0:2. Po této brance posíláme na plac "srdíčko" a ten v 75-té minutě zakládá akci, kterou po narážečce zakončuje dělovkou pod břevno a snižuje na 1:2. Do konce zápasu vrháme všechny síly do útoku, ale marně. Gól by jsme nedali ani do pondělí. Tuto ztrátu musíme napravit hned příští týden ve Vamberku. Hlavu vzhůru.