Muži "A" - Votrok KP

Sokol Třebeš 5:2 (4:1) FK Jaroměř
19.5.2019 17:00

Tak čtrnáct dní je fuč a opět je to na mě (pro neznalé Petr Richter). Nedělní podvečer a Jaroměř přijela do Třebše. Začátek zápasu byl z naší strany jako z pohádky. Druhá minuta, Sobotka prošel do vápna jako nůž máslem a dědoušek Smíšek 1:0. 4.minuta, Ryšavka prošel do vápna a náš Dočkal - Zeman Kuba zvyšuje na 2:0. V 5.minutě bomber Ryšavý po nahrávce Kincla parádní střelou navyšuje na 3:0.První šance Jaroměře, která prošla středem, my odkopáváme. Po hrozně zahraném autu v 15.minutě Sobotka uniká, centruje a po sérii sražených či zablokovaných střel se opět prosazuje Ryšavý (4:0). Další výlet rychlonožky Tesaře a je z toho roh ,který zahrává Kincl, ale Jiřík Zemanů hlavou nad. Druhá šance Jaroměře, roh a je z toho gól 4:1. V dalších minutách si Maják spletl dresy a přihrál soupeři, naštěstí nic z toho.Tandem Zeman Kuba - Krykorka vymyslel centr a Kincl pálí, gólman s obtíži chytá. 26.minuta okénko ve středu našeho valu, ale soupeř neškodný. V dalším průběhu roh Kincla na první tyč, soupeř odpaluje, Sobotka z 25 metrů mimo. Ryšavý prochází středem, kde mu na našem pažitu náhodou balón v poslední chvíli skočí, Smích nad a lajnu hoblující Tesař nestíhá balón od Sobotky. 38.minuta Jiřík Zeman si rovná míč a místo pravou nohou, tam šmikne levku, ale bez efektu. 39.minuta a na lavičce proběhlo ,,Neuvěřitelné" - Michal Kincl hlavičkuje!! (postřeh trenéra otce). 41.minuta a osmělení hosté střílí z 30 metrů do šibenice, ovšem Heřman odpálil rakety na kopačkách a balón bravůrně vyráží. Druhý pěkný zákrok Mikiho, odkopává po dalším okénku ve středu hřiště. Poločas 4:1.
Druhý poločas jsme začali aktivně, Ryšavý nad, Zeman z půlky na Krykorku centr a Kincl nad. Sobotka svou rychlostí zlobí a soupeř ho honí. 56.minuta, Zeman na Zemana, ten na Ryšavého, který dostává co proto a je z toho penalta. Kope Kuba Dočky Zeman a napodobuje Jirku Černého, dává na 5:1. Akci soupeře řeší Smích s Mikešem a střelu z 25 metrů Miki vyráží. Střídáme, Černý Majáka a a Kaťuše Kosyak Sobotku. 68.minuta a další průnik Jaroměře, Hrníček Hruška zachraňuje na roh. Roh soupeře a jeho signál, my ho řešíme. Za stavu 5:1 se necháme unést a vytahujeme se z pozic,ale Tesi to řeší. Blíží se konec zápasu, hra se díky faulům kouskuje. 88. minuta a gól Jaroměře na 5:2 po chybě v útoku.Rozhodčí nastavuje 1 minutu, ale nic platné. Konec 5:2.