Muži "A" - VOTROK KP muži

FK Chlumec nad Cidlinou "B" 2:1 (1:1) Sokol Třebeš
15.9.2019 17:00

Hned z prvního rohu zápasu v 2. minutě se prosadil domácí hráč, který se dostal sám do zakončení a dal na 1:0. Ve 12. minutě stoper domácích Homoláč fauloval Sobiho, ten musel po třech minutách střídat. Ve 14. minutě Ryšavka dostal nahrávku na půlce, rychlostně obehrál stoperskou dvojici a překonal gólmana na 1:1. V časech 28., 30., 42. a 45. šel Michal pokaždé sám na bránu, ale nedařilo se mu v koncovce.
V 75. minutě domácí dali střelou z dálky břevno. V 80. minutě šla na Mikiho střela z dálky, ten vyrazil před sebe a tam dorážel hráč Chlumce 2:1. V 86. minutě Smíšek dal nahrávku pod sebe na Michala, ale ten domácí obránce nepropálil. V 90. minutě Smíšek přesprintoval obránce, nahrál do druhé vlny Krýčovi, ale ten místo střely šel ještě do kličky a ztratil.
První poločas jsme byli jasně lepší. Domácí si vytvořili jen jednu šanci, z které i skórovali. My jsme bránili organizovaně a zodpovědně, navíc v útoku jsme byli nebezpeční. V druhém poločase se hrálo hlavně mezi vápny. Soupeř byl sice více na balónu, ale větší počet šancí mu to nepřineslo. Tento zápas nerozhodl Chlumec, ale rozhodli jsme ho my naším zahazováním tutovek. Nicméně je pozitivní, že Chlumec si musel vzít pět hráčů z jejich A týmu, aby nás zvládli porazit.