Mladší dorost "A" - Česká divize U17

MFK Trutnov 7:1 (2:1) Sokol Třebeš
18.5.2019 17:00

První poločas byl laxní od obou týmů. První gól zápasu dal soupeř už v 13. minutě. Po chvíli jsme odpověděli a Poky vyrovnává. V 38. minutě nedává “shooter“ Palmič penaltu. V 43. minutě dostáváme gól do šaten na 2:1. Úvod druhého poločasu jsme nechytli a v 48. minutě to bylo už 4:1. Do konce soupeř zvýšil po individuálních chybách na 7:1.
Závěrečné hodnocení trenérů:
Po celý zápas nás opět trápilo neproměňování tutovek. Třikrát jsme šli sami na brankáře a několik dalších šancí jsme uspěchali, ale brát body jsme si nezasloužili.

Sestava Třebše:
Sestava: Richard Hrnčíř, Jan Pokorný (58.min Pavel Toman), Jan Kurečka (72. min Georgios Kouratidis), Jaroslav Šalda, Jan Moník, Tomáš Havrda, Michal Palma, Filip Císař, Patrik Stehlík, Eduard Novotný (67. min Jan Galeta), František Ježek (61. min Lukáš Sciskala).
Gól Třebše:
26. min Jan Pokorný (na 1:1)