Problém s přihlášením

23.7.2013

Pokud má někdo problém s přihlášením nechť napíše na webmaster@trebes.cz. Do zprávy prosím uveďte své přihlašovací jméno.

Nové stránky

19.7.2013

Od letošní sezóny spouštíme nové Třebešské stránky. Změna se netýká pouze graficke úpravy, ale i systému vedení jednotlivých zápasů, soupisek apod. díky které jsou stránky mnohem více automatizovány. Na druhou stranu osvědčené koncepty, jako například rozdělení diskuzí,… číst dál

A tým slaví titul

29.6.2013

V sobotu odehrál náš "A" tým poslední zápas v sezoně proti Dobrušce "B" a za výborné divácké kulisy si došel pro vítězství 4:0 a mohl tak slavit titul za první místo v 1.B třídě sk. B. Zároveň náš tým dosáhl historického postupu do 1.A třídy. 

« Přechozí 1 8 15 22 26 27 28 29 Další »

Následující zápas A-týmu

19.8.2018 / neděle
Sokol Třebeš Třebeš
17:00
SK Sobotka Sobotka

Následující týden

sobota, 18.8.2018

11:30 Kolín - Třebeš SŽ "U14"

12:15 Ústí nad Orlicí - Třebeš SD

14:30 Ústí nad Orlicí - Třebeš MD

17:00 Červeněves - Třebeš "B"

neděle, 19.8.2018

17:00 Třebeš - Sobotka

středa, 22.8.2018

17:30 Třebeš SŽ "U14" - Chrudim

17:30 Dobřenice - Třebeš "B"

Připoj se k nám
Nábor
Web ASPV
Weby našich soupeřů
Platba příspěvků

Novinky v galerii

11.08. SD+MD soustředění Malé Svatoňovice 2018
12.07. Mezinárodní turnaj Olšany 2018
17.06. 16. 6. 2018 - turnaj v Roudnici 1. místo
11.06. Skřítci turnaj na Háječku 10.6.2018
20.05. Domácí dvojturnaj MŽ 19.5.2018
14.05. Vrchlabí a Pecka 6.5.2018
13.05. Broumov a Ostaš 12.5.2018
02.05. Turnaj SED Machnín 1.5.2018
01.05. SG - ARROWS (1.5.2018)
19.04. Ženy - Sázava (15.4.2018)

Poslední zápas A-týmu

11.8.2018
Sokol Třebeš Třebeš
SK Jičín Jičín

Poslední zápasy

Muži

Stěžery - Třebeš "B" 0:0

Dorost

Malé Svatoňovice - Třebeš SD 3:8

Benešov "B" - Třebeš MD 6:1

Žáci

Trutnov - Třebeš SŽ "U15" 2:0

Náchod - Třebeš SŽ "U14" 2:2

Třebeš SŽ "B" - Slavia HK "B"  poznámka 1:0

Třebeš MŽ - Malšova Lhota  poznámka 1:0

Třebeš MŽ "B" - Jičín 0:4

Přípravka

Třebeš SE - FC HK 7:10

Chlumec n. C. "B" - Třebeš SE "B" 11:1

Myštěves - Třebeš SE "C" 6:7

Třebeš ME - Trutnov 22:5

Nový HK - Třebeš ME "B" 3:4

Třebeš ME "C" - Kunčice 4:5

Dívky

Sázava - Třebeš ŽENY 3:1

Třebeš DOR - Dukla 0:5

Stěžery - Třebeš SED - : -

Třebeš MED - Olympia HK - : -

Jablonec - Třebeš ED  poznámka - : -

St. garda

Nový HK - Třebeš SG 7:0

Narozeniny

Pozítří

Pavlína Veselková (Ženy)

Dominik Hroneš (Mladší dorost)